Kantorax Kullanım Şekli

http://kantaron-yagi.com/kullanimi.jpg

Kantorax kullanım açısında oldukça kolay bir üründür. %100 bitkisel bir ürün olması sebebi ile kullanmakta olduğunuz hiçbir ilaç ile reaksiyona girmez ve bir yan etki oluşturmaz. Kantorax'ı kullanılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus mevcuttur. Bu hususlar kantorax'ın daha etkin kılmak için dikkat edilmesi gereken hususlardır.

- Sabah aç karnına ve mide boş iken 1 ölçek (5ml) kullanılmalıdır. (kahvaltıdan yaklaşık 2 saat önce)

- Akşam yatmadan önce mide boş iken 1 ölçek (5ml) kullanılmalıdır. ( Akşam yemeğinden yaklaşık 2 saat sonra)

Dikkat edilmesi gereken en önemli konu midenin boş olmasıdır. Çünkü ürünü kullandıktan sonra sindirim sisteminin tüm yüzeyini kaplaması tedavi sürecinin daha hızlı ilerlemesine olumlu yönde katkısı olur. Sindirim işlemi başlamış veya sindirim işlemi devam eden bir ortamda alınan 1 ölçek kantorax kısa zaman da hazmedileceğinden yeterli oranda etki gösteremeyecektir. Bilindiği üzere sindirim işlemi ortalama 2 saatlik bir süreye tekabül etmektedir bu sebeple Kantorax kullanırken sindirim zamanı göz ardı edilmeden hesaplanarak mide boşaldığında ürünümüzün kullanılması tavsiye olunur.

ÖRNEĞİN:

• Sabah kahvaltısını saat 8:00 da yapan biri için önerilen kantorax' ı kullanım saati 06:00 dır. Kantorax böylelikle kahvaltı sürecine kadar olan zamanda boş mide ile daha hızlı reaksiyona girecektir.

• Akşam saat 24:00 de yatan biri için en son besin alma saati saat 22:00 olmalıdır bu saatten sonra 24:00 a kadar olan süreçte mide hazım işlemini tamamlayıp boşalacaktır. Yatarken alınacak kantorax boş midede daha hızlı reaksiyon gösterecektir.

Tavsiye edilen kullanım süresi kesintisiz 40-45 gündür. Bu süre içerisinde yağlı yiyecekler, sert kabuklu ve hazmı zor yiyecekler, asitli yiyecek ve içecekler, bol baharatlı yiyecekler, alkol ve sigaradan uzak durarak perhiz yapmak ve özellikle geç saatlerde yiyecek ve içecek tüketmemek sindirim sisteminizi rahatlatacak ve daha hızlı iyileşmesini sağlayacaktır.

 

Uyarı : Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.


BİZİ TAKİP EDİN Facebook Google Twitter Facebook
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız